Forum o Japanskim Prepelicama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novi clan...

Ići dole

Novi clan... Empty Novi clan...

Počalji od NemanjaGolubovic Čet Jan 16, 2014 1:07 am

Poštovane kolege, evo da se predstavim, kao skoro, pa neiskusan u odgajanju prepelica, mada smatram da će mi ovde provedeno vreme i prikupljanje informacija biti vrlo korisno.
Kao što u nicku piše, zovem se Nemanja, iz Obrenovca sa. Završio sam srednju veterinarsku školu i skoro 10 god (od druge godine srednje škole) se bavio veterinarskom praksom. U međuvremenu završio višu zdravstveno sanitarnu, tako da sad imam zvanja veterinarskog tehničara, sanitarno-ekološkog inženjera, kinološkog sudije, odgajivača pasa...
Oduvek sam voleo životinje i, ali kad sam bio sedmi razred, nažalost preselili smo se u stan, pa je bilo nemoguće iz dvorišta doneti svu moju živinu, zečeve i ostale životinje.
Sad iako sam u stanu, okupirao sam magacin kod dede i napravio kavez-volijeru za nekih pedesetak prepelica, trenutno imam 36, ali polako se popunjava. Pošto je to udaljeno 5 min od stana, vreme kada nisam na poslu, provodim tamo, sa njima. Mada ne volim ni puno da ih uznemiravam.
Znam da uglavnom ono što me zanima već piše negde na forumu, ali ukoliko ne budem mogao da nađem, obratiću se za pomoć.
Veći deo foruma sam iščitao i primenio, pa polako.
Za sada planiram da se bavim proizvodnjom jaja za kućne potrebe, jer se mlađa sestra pre par godina spasila opadanja kose pomoću jaja prepelice, pa me to dodatno podstaklo.
Toliko za sada, pa se čitamo na forumu...

NemanjaGolubovic

Broj poruka : 1
Datum upisa : 16.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu